SHIATSU

Dopřejte se relaxace, rovnováhu, zdrávi a krasu.

Prenatální masáž

15. května 2010 v 18:34 |  Něco navíc
Prenatální masáž - jemná masáž navozující spojení s pocity člověka před narozením.

Je to terapie vyvinutá z reflexní masáže Robertem St.Johnem. Je to velmi jemný způsob práce s energií na úrovni těla, duše a ducha. Patří lidem, kteří chtějí změnu, kteří cítí, že mají zájem ponořit se sami do sebe a najít cestu ke svému srdci. Terapeut se dotýká prenatálních linií na nohou (tělo), rukou (duše) a na hlavě (duch).

Masáž se provádí postupně, nejprve jsou masírovány nohy (5-10 sezení), pak ruce a potom následuje hlava.
U masáže nohou si může klient uvědomit, jak si "stojí" v tomto světě, jak pevně stojí na svých nohou.
U masáže rukou může klient objevit, jaká je jeho vůle k životu, jak dokáže dávat a přijímat.
Masáž hlavy se také provádí u lidí, kteří se potřebují dostat ze svých kontrolních mechanismů, když cítí napětí v hlavě, zodpovědnost.., vhodné pro manažery.

Пренатальный массаж это мягкое процедура соединения с эмоциями человека перед рождением. Это терапия развивалась из рефлексного массажа Роберта Джона. Это очень мягкий способ работы с энергией на уровне тела, души и духа. Этот массаж подходит людям, которые хотят изменить свои жизнь, хотят окунуться сами в себя и найти путь к своему сердцу. Терапевт работает на пренатальных линиях на ногах (тело), руках (душа) и на голове (дух).
Массаж начинается у ног (5-10 раз), потом руки, а потом голова. У массажи ног человек понимает на чем стоит на этом свете, насколько прочно стоит на своих ногах. При массаже рук человек узнает какая его воля к жизни, если умеет давать и брать. Массаж головы помогает людям выйти из своих контрольных механизмов, снять напряжение в голове, ответственность... очень рекомендуется менеджерам.
Prenatalní masáž
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.